Výsledková listina VS pro MS FCI a M ČR IPO

23.-24.4.2011 Volenice

kat.
číslo
start.
číslo
Jméno psovoda Jméno psa Plem. A B C Celk. Poř.
68 17 Lebruška Miloslav  Brit Vědusk  BOM  95 97 89 281 1
video video
1 27 Vácha Jaromír  Arrow Red Vixen  BOM  93 91 96 280 2
56 16 Mlčák Jaroslav  Udet de Alphaville Bohemia  BOM  93 90 96 279 3
48 40 Šustrová Hana  Chilli z Nového draka  NO  92 91 92 275 4
77 1 Kovš Helena  Basca Murat  BOM  92 89 87 268 5
12 24 Pavlišáková Michaela  Uther de Alphaville Boh.  BO  93 90 83 266 6
108 38 Omelka Radek  Clark Plzeňský Teufel  BOM  88 93 84 265 7
57 2 Balej Vilém  Jago Jipo-Me  NO  95 87 78 260 8
69 20 Veselka Petr  Agáta Vepeden  NO  97 80 81 258 9
103 14 Marečková Dana  Gina Jipo-Me  NO  91 83 83 257 10
65 30 Daušová Zuzana  Eron Durnitor  BOM  81 86 88 255 11
9 11 Kaňka Josef  Cato Japedo  NO  85 86 84 255 12
75 31 Řeháková Dana  Qerra z Hückelovy vily  BOM  92 90 73 255 13
53 13 Mrázková Vladislava  Biron Murat  BOM  83 73 96 252 14
98 3 Beranová Eva  Alexia Laperys  NO  92 79 81 252 15
33 21 Košek Libor  Steffi Malidaj  BOM  82 90 78 250 16
27 37 Weinert Jindřich  Fox z Lounského chovu  NO  96 73 80 249 17
107 33 Novotná Taťána  Sherry z Prodašic  NO  90 79 77 246 18
111 26 Havalec Martin  Hasko z Perštátského mlýna  NO  78 87 80 245 19
8 32 Schneeweissová Jitka  Excellent d.Alp.Bohemia  BOM  87 82 75 244 20
6 12 Pěknice Přemysl ing.  Bessy za Šikmáku  NO  96 74 70 240 21
81 25 Helclová Martina Bc.  Asko ze Zelené úžlabiny  BOM  74 75 87 236 22
    Souček Vladimír  Pegy z Golha  NO  90 68 84 242 23
    Kinzl Josef  Dargo Vepeden  NO  90 82 69 241 24
72 39 Kaslová Andrea  Heriet z Nového draka  NO  92 71 68 231 25
90 15 Chasanovitis Vasil  Kris Miss Jakoso  NO  87 67 76 230 26
58 28 Jirout Oto JUDr.  Eirin Anrebri  NO  64 80 75 219 27
35 6 Kaňková Martina  Art ze Šumavské doliny  NO  86 60 72 218 28
93 34 Wantulok Tadeáš  Akim Tadowan  NO  63 80 73 216 29
87 7 Moravec Pavel  Bodie v.d. Poortmannen  BOM  60 86 66 212 30
34 8 Řezníček Jan  Daxi z Lounského chovu  NO  73 74 64 211 31
83 22 Sklenář Václav  Bennie z Dobříšské obory  DB  65 75 43 183 32
97 19 Nešpor Jan Karel  Krone de Alphaville Bohemia  BOM  94 89 disk. 183 33
85 29 Másilková Kristýna   Vigour Bohemia Alké  BOC  2 86 71 159 34
92 35 Václavek Ladislav  Bond Fany Eciloten  BOM  10 72 70 152 35
60 10 Zeisek Václav  Colt z Větrné smečky  BOM  61 75 disk. 136 36
79 5 Krutišová Petra ing.  Ronn z Huckelovy vily  BOM  37 78 disk. 115 37
71 9 Caisová Dagmar  Qvito Siac  NO  odstoupil  
50 18 Kubeš Jiří  Sax Favory Cross  NO  diskvalifikace  
110 4 Růžička Lumír  Daytona Durnitor  BOM  odstoupil  

A = stopa; B = poslušnost; C = obrana